Суховільський заклад загальної середньої освіти І ступеня Свитазівської сільської ради Сокальського району Львівської області

Історія школи

Суховільський заклад загальної середньої освіти І  ступеня відкритий 1 вересня 1996 р. у приміщенні Народного дому. Займає площу – 153,4 м2 . На першому поверсі знаходиться вестибуль і їдальня, на другому – 4 класні кімнати. Класні кімнати, їдальня повністю відповідають санітарно – гігієнічним вимогам.

Заклад працює згідно Статуту,  освітніх програм, навчальних планів, затверджених  керівником закладу.

Навчання ведеться за програмою 1- 4 класів у режимі однієї зміни п’ятиденного робочого тижня.

Усі діти мікрорайону закладу освіти охоплені навчанням. Систематично ведеться облік відвідування навчальних занять учнями, що навчаються у школі, облік дітей, пільгових категорій.

Щорічно поповнюються списки первинного обліку дітей, які підлягають навчанню. Ведеться чіткий аналіз продовження навчання випускниками. За останні 5 років наші учні продовжують навчатися у Ільковицькому НВК, Сокальській ЗШ № 5, школі – інтернат м. Сокаль.

Середня наповнюваність школи учнями становить  - 20.

У зв’язку з організацією  харчування у школах,  в 2006 р. був відкритий харчоблок. Їдальня налічує 12 посадочних місць.

З 1 вересня 2007 р. створений куточок для методичної роботи, в якому встановлено 2 комп’ютери.

На сьогоднішній день у  закладі  працює 4 вчителі: Батюк М ,С,  Шкраба О.Б, Семенюк О.Я, Кіт С.В і 2 техпрацівники: кочегар – Баран В.С., прибиральниця і кухар – Коцюба Р. Б.

З 2009 року заклад освіти  працює у художньо – естетичному напрямку. Автор і керівник проекту – Батюк М.С. Учасники проекту – вчителі, учні, громадськість села. За цей час зібрані матеріали і зроблений проект «Історія рідної школи».

У 2017 році затверджена виховна програма школи, місія якої: виховання національно свідомої, фізично, духовно та інтелектуально розвиненої особистості.

За час існування закладу освіти вчителями  було організовано 3 семінари завідувачів і директорів початкових шкіл: у 1999 – 2000 н. р. на базі Суховільської початкової школи, у 2004 – 2005 н.р. на базі початкової школи «Джерельце» у м. Львові, у 2016 – 2017н.р. – на базі Сокальської ЗШ І – ІІІ ст. №4.

Турбота про фізичне і духовне здоров’я кожного учня – це завдання, яке ставиться перед педагогічним колективом кожного року. Щорічно учні школи проходять поглиблений медичний огляд. Учням проводять профілактичні щеплення, згідно віку та календарного плану щеплень.

Матеріальна база школи поповнюється за рахунок  освітньої субвенції, батьківських коштів, коштів, виділених з районного бюджету, а також спонсорської допомоги приватного підприємця Хомяка І.В.